APIE MUS

Susibūrėme turėdami stiprių ambicijų dalintis savo patirtimi su siekiančiais pokyčių. Mūsų kompetencijos apima platų temų ir psichologinių metodų spektrą, todėl galime parinkti skirtingoms organizacijoms individualiai tinkančius sprendimus. Naujiems kolektyvams formuosime komandinio darbo įgūdžius, o patyrusioms komandoms padėsime siekti dar aukštesnių rezultatų.

Dirbame remdamiesi mums svarbiausiomis vertybėmis:
• Sąmoningumu, nes tai esminė sąlyga norintiems mokytis;
• Smalsumu, nes tai pirmas žingsnis pokyčių link;
• Žaidimu, nes taip smagiau.

Kviečiame komandas į patirtį!

Paulius Rakštikas

Skaityti plačiau

Kai aš naktį vienas nuvažiuoju žvejoti į nežinomą upės ruožą ir ten per pelkes ir brūzgynus prasibastęs pusę paros grįžtu namo net nematęs žuvies (ir vėl), jokio liūdesio nejaučiu. Juk mintis, kad procesas dažnai yra svarbiau nei rezultatas, populiari daugelyje sričių, nuo įvairiausių laisvalaikio praleidimo formų iki motyvacijos teorijų ar apskritai - gyvenimo filosofijų. Šias dvi sąvokas (procesas / rezultatas) dažniausiai ir atrandame psichologijos teorijose siekiant paaiškinti vieną ar kitą žmogaus veiklą. Tačiau gilindamasis į veiklų pasirinkimo motyvus aš vis mažiau galiu tai paaiškinti vien malonia veikla ar siektinu rezultatu. Bandant suprasti žmonių pasirinkimus, kuomet jie ieško dar geresnių darbų ar net kardinaliai keičia savo gyvenimo būdą – visi jie kalba apie dar kažką, tačiau retai aiškiai įvardina. Apie ką gi? Tai suprasti man padėjo viena mano žmonos ištarta frazė, kuomet kartą ji man pasiūlė: „gal važiuok tu pažvejoti“. Nežinau, ar ši formuluotė jums perteikia tą emociją, tačiau tai buvo tiesiog mandagus būdas pasakyti, kad man jau laikas atsikvėpti nuo susikaupusių darbų. Po kurio laiko aš tai prisiminiau ir toji frazė tapo mano Eureka momentu: į veiklą galime žiūrėti kaip į procesą; kaip į rezultato siekį; ir kaip į pokytį. Nes aš važiuoju žvejoti ne (tik) dėl rezultato ar proceso, bet ir dėl pokyčio (mano pavyzdyje jis buvo užkoduotas žmonos išsakytame pasiūlyme – atsipalaiduoti ir atgauti jėgas). Pokyčio, kuris įvyksta tos veiklos metu ir po jos. Man tikrai patinka tas jausmas, kurį, tikiu, patiriate ir jūs po patinkančio užsiėmimo, nes tai dažnai universalu daugybei veiklų – atsipalaidavęs, bet ir kupinas jėgų darbui (nors fiziškai vos gyvas), patenkintas ne tik savimi, bet net ir tais dalykais, kurie anksčiau erzino. Šis man asmeniškai svarbus atradimas tapo pretekstu dar kartą pervertinti tai ką skaičiau psichologijos teorijose. Ko gero, mes dažnai siekiame ne pačios veiklos kaip tokios ir net ne rezultato, o – pokyčio*, kuris įvyksta (ar turėtų įvykti) su mumis X veiklos metu. Ši mintis praplečia bet kokių mūsų pasirinkimų suvokimą ir sąmoningumą.

Šios įžvalgos dar labiau sustiprėja matant žmonių asmeninius atradimus siekiant pokyčių patirtiniu metodu. Todėl atsiradau tarp Pokyčių meistrų ir tikiu būdais, kuriais mokome(ės) keistis. Nes tekanti upė – įdomu; augantis vaikas – įdomu; šuoliui jėgų atradęs žmogus – įdomu. Todėl ir pokytis įdomu.

P.S. * Truputį ne į temą, bet rašant šį tekstą lyg atsitiktinai internetinio radijo eteryje užgrojo nuostabi daina, kurioje skambėjo žodžiai idealiai derantys su tuo, ką rašau: „...Change your heart, it will astound you...“. Argi ne puikus sutapimas?** O dar ir puikus filmas, kur skamba ši daina mano akimis yra apie pokyčius santykiuose, rekomenduoju. **K.G.Jungas šį sunkiai paaiškinamo sutapimo jausmą pavadino sinchroniškumu ir skyrė tam knygą, siūlau paskaityti kam šis jausmas nesvetimas.

Esu verslo psichologijos magistras, turiu ilgametę patirtį mokymų vedimo, personalo valdymo bei karjeros konsultavimo srityse; taip pat mėgaujuosi tarptautiniu mastu fotografuodamas žmonių gyvenimus (www.ypatingai.lt).

Specializacija Pokyčių meistruose: patirtiniai mokymai, konsultavimas, autoriniai seminarai kūrybos bei pozityviosios psichologijos temomis.

Kodėl esu Pokyčių meistrų komandoje?

Domantas Bugailiškis

Domantas_portrait

Skaityti plačiau

Domantas

Ar esate lauke tvyrant minus 14 laipsnių šalčiui bridę per upelį ir pametę kelnes? Ar esate tranzavę iki Barselonos? Ar esate optimistas? Ar esate laimingas? Aš taip. Išvertus mano vardo reikšmę: Do – skleisti/duoti, Mantas – išmintis/sumanumas, tad esu pasiruošęs pasidalinti savo patirtimi. Mano pagrindinė gyvenimo sritis renginių vedimas, o kartu ir neišvengiama – organizavimas. Renginiai yra mano gyvenimo būdas. Užaugau Vilniaus senamiestyje, intelektualų šeimoje, tad visa vaikystė prabėgo lakstant po stalu, kai svečiuose lankėsi rašytojai, politikai ir kiti įdomus Lietuvos ir užsienio veikėjai. Tėvelis menininkas, o mama buvusi Vilniaus miesto kultūros skyriaus darbuotoja, vėliau įkūrusi savo verslą, o dabar dirba su Lietuvos švietimo sistema. Šeima man yra autoritetas visais atžvilgiais.

Domiuosi ekonomika, politika, visuomene, technologijomis, daug keliauju, skaitau, prisiimu įvairiausius iššūkius, stengiuosi įgyvendinti kuo daugiau pirmų kartų, naujų patirčių. Galbūt todėl ir esu labai vertinamas renginių organizavimo įmonių, nes galiu greitai pajusti publiką ir jai suteikti tai, ko ji nori kokybišai, aukštame ir intelektualiame lygyje. Esu prisidėjęs prie didžiausių Lietuvos renginių organizavimo: krepšininkų pasitikimas prie Baltojo tilto, festivalis “Kino pavasaris”, vasaros ir kalėdiniai “Maxima”, “Senukai”, “BTA draudimas”, “SEB” renginiai. O didžiausias tokių klientų įvertinimas, kad jie dirba su manimi jau ne vienerius metus.

Jei jau siūlyti žmonėms paslaugą, tai tik kokybišką ir turint pačią geriausią komandą. Tokią profesionalų komandą sutikau Pokyčių meistruose. Kiekvienas mūsų esame kitokių sričių specialistai, visi skirtingi, bet kartu ir panašūs. Panašūs tuo, kad norime padėti kitiems kurti save, taip kaip mes ir patys darome. Mes pasiruošę Jums padėti pamatyti tiek savo, tiek galbūt kolegos gyvenimą šiek tiek kitaip, per patirtį, per gyvenimiškas paprastas situacijas ir komandinę veiklą, o ar esate pasiruošę Jūs?

Esu renginių profesionalas, esantis juose ir su jais nuo pat vaikystės. Kultūrinės veiklos vadybos bakalauras, kurį dar paįvairinau Transporto inžinerijos ir Kultūros politikos studijomis. Renginių vedimo patirtis – 10 metų, renginių organizavimo patirtis – 15 metų.

Specializacija Pokyčių meistruose: organizaciniai sprendimai, intelektualios veiklos ir pramogos, pardavimai.

Kodėl esu Pokyčių meistrų komandoje?